חיפוש צימרים לפי מחיר ב-3 צעדים קלים

1 בחר טווח מחירים:
מ-   עד- , עבור
2 בחר סוג אירוח:
צימר זוגי צימר משפחתי וילה צימר בקיבוץ
אירוח דרוזי צימר יוקרתי בלבד צימר סולו עם בריכה
בית מלון
2 בחר איזור וישוב:
צימחיר
מציג תוצאות חיפוש עבור:
מחיר: מ ועד , עבור:
סוג האירוח:
איזור מועדף: »

צימרים כהשקעה כלכלית

פתיחת צימרים הפכה ללהיט בקרב בעלי הבתים הפרטיים בצפון. הפוטנציאל כלכלי הטמון בצימרים כבר מזמן הוכיח עצמו ובעלי בתים רבים החליטו להיכנס גם כן לתחום זה להיות חלק מענף כלכלי מצליח.
בניית צימר הינה השקעה משתלמת, לטווח הארוך. למרות שיש צורך בתכנון מדוקדק, ליווי הנדסי ואדריכלי קפדני וכמובן אבזור שאיננו זול הפעלה של צימר בכל זאת מתגלה כמשתלמת לאחר הפעלה של כשנה.

מחיר לילה בצימר לאורחים משתנה בהתאם לסוג הצימר (צימר לזוג או למשפחה), איכות הצימר, סביבת הצימר (האם הצימר פונה לנוף מרהיב של החרמון? או של הכינרת?), אבזור הצימר וכמובן מה כוללת החבילה (ארוחת בוקר, כניסות לאתרים, השכרת רכב או אופניים וכדומה). על כן, עלות לילה בדרך כלל נעה בין 400 ₪ ל- 1500 ₪ ואף מעבר לכך, הכל בהתאם לקריטריונים שפורטו קודם לכן. המחיר כמובן משתנה גם בהתאם לזמן האירוח – אמצע שבוע או סוף שבוע, חורף או קיץ, חג או יום חול.

מסיבה זו, גילו בעלי בתים ושטחים חקלאיים שהופשרו כי אכן משתלם לבנות צימרים. כמובן שהתחרות איננה פשוטה. כיום ישנם אלפי צימרים בישראל, מרביתם בצפון ויש צורך באסטרטגיה שיווקית נכונה בכדי להצליח לעמוד בתחרות זו.
כיום משתלם לבנות אפילו כמה בקתות בכדי להציע ליותר לקוחות, ופרסום באתרי אינטרנט הינו כלי הפרסום המרכזי של בעלי הצימרים. כיום נפוץ באתרי אינטרנט לקבל חוות דעת והמלצות מראש לפני בחירה בצימרים ואנשים רבים נעזרים בהמלצות וחוות דעת אלו בכדי לקבל החלטה. בניית אתר אינטרנט לצימר איננו מספיק ויש לדאוג לפרסום בכל אינדקס צימרים ואתרי צימרים אפשריים. גם השקעה זו משתלמת מאוד לטווח הרחוק ומהווה חלק בלתי נפרד מהצלחת צימרים ושגשוגם.

כמו כן בכדי למשוך יותר לקוחות, צימרים רבים משתפים פעולה עם אתרי אינטרנט דרכם אפשר לקבל קופונים ובהם הנחות למסעדות, אטרקציות ופעילויות ספורט וכמובן כניסות למוזיאונים. עם ההגעה לצימר, מקבל הזוג/המשפחה חוברת קופונים מסודרת המאפשרת להם ליהנות גם מהנחות ובכך הופכים את החופשה בצימרים למשתלמת יותר.

האם כדאי להשקיע ולבנות צימר? התשובה לכך כמובן איננה חד משמעית. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כגון הון התחלתי, יכולת לשרוד גם ללא הכנסות בתקופה הראשונה לחיי הצימר, יכולת לשרוד גם במקרה של מצב בטחוני רגיש שעשוי לפגוע בביקוש לצימרים כפי שהיה במלחמת לבנון השנייה ובעיקר האם קיימת בכם האהבה והסבלנות לאירוח? חשוב לזכור כי המגיעים ללון בצימר מחפשים חופשה מפנקת ונעימה ואם אכן תספקו להם את משאת נפשם תוכלו ליהנות מאחד מאמצעי הפרסום היעילים ביותר – מפה לאוזן, שעובד נפלא במקרה של צימרים.

אם החלטתם לבנות צימר השתדלו להציע משהו שונה שייחד אתכם ויעניק לכם יתרון תחרותי על פני צימרים אחרים. בקתות עץ בסגנון כפרי אירופאי קיימות למכביר וגם טרנד הצימרים המעוצבים בסגנון מערות חצובות באבן הגיע לנקודת הרוויה שלו. רתמו את הדמיון והיצירתיות שלכם בד בבד עם ראייה ריאלית ורציונאלית של הנושא ובכך בהחלט תוכלו להפוך את ההשקעה הכלכלית שלכם למוצלחת.
צור קשר שלח לחבר פרסם באתר צימרים לפי מחיר הוסף למועדפים
כל המידע באתר ובכלל זה מחירים מפורסמים בידי בעלי הצימרים/בתי מלון באופן עצמאי ועל אחריותם בלבד
כתבות בנושאי צימרים: צימרים כהשקעה כלכלית | צימרים בנגב המערבי | צימר לחגיגת נישואין
אתרי צימרים נוספים מבית היוצר של צימר: צימר ראשי | B&B in Israel | קופונים
www.zimmer.co.il © כל הזכויות שמורות לצימר תיירות בע"מ