חיפוש צימרים לפי מחיר ב-3 צעדים קלים

1 בחר טווח מחירים:
מ-   עד- , עבור
2 בחר סוג אירוח:
צימר זוגי צימר משפחתי וילה צימר בקיבוץ
אירוח דרוזי צימר יוקרתי בלבד צימר סולו עם בריכה
בית מלון
2 בחר איזור וישוב:
צימחיר
מציג תוצאות חיפוש עבור:
מחיר: מ ועד , עבור:
סוג האירוח:
איזור מועדף: »

צימרים חלומיים בנגב המערבי

הנגב המערבי הוא אחד האזורים היפים בארץ, ומסיבות שונות בעבר היה פחות מתויר. בחודשים אלו של פברואר ומרץ כל אזור הנגב המערבי הירוק מתמלא בפריחת כלניות ופרגים והופך למוקד עלייה לרגל למטיילים ורוכבי אופניים מכל הארץ המגיעים להתפעל מהיופי הקסום של האזור. בהתאם לכך, התפתחה גם תרבות צימרים ענפה שמטרתה לספק לינה ואירוח למטיילים הרבים המציפים את האזור.

צימרים בסגנונות שונים
אחד המאפיינים של הלינה באוזר הנגב המערבי הינה מגוון רב של סוגים שונים. ניתן לראות כי יש בקתות בסגנון יפני המציעות אירוח יפני מלא כולל שיאצו, מסאג' בסגנון יפני וארוחות יפניות נפלאות. בנוסף ללינה בסגנון יפני ניתן למצוא לינה בסגנון כפרי בה ניתן לשלב גם טיולים וסיורים מודרכים באזור הנגב המערבי. צימרים נוספים הם בסגנון ביקתות אבן תנ"כיות וכמובן שישנה לינה בסגנון הקיבוץ של פעם.

אז מדוע דווקא צימרים?
לינה באזור מאפשרת בניית מסלול טיול מסודר שבעזרתו ניתן יהיה ליהנות מכל מה שמציע הנגב המערבי. ובאם רוצים אווירה שתתאים לאופי הטיול ותוכל להעצים אותו – לינת צימרים היא הפיתרון הטוב ביותר והמהנה ביותר.

מה מציע הנגב המערבי?
שפע האתרים והפעילויות של הנגב המערבי מפעים. מרבית האזור הינו שטחים חקלאיים מטופחים, ועקב הקרבה לים נהנה האזור ממזג אוויר נוח ולח הבריא להתפתחות צומח. טיול ברכב או באופניים ברחבי הנגב המערבי בשעות הבוקר דומה לטיול בחבל טוסקנה: פרדסים, שדות וכרמים – והכל במרחק שעת נסיעה מהמרכז. אטרקציות נוספות הן הגשר התלוי שמעל נחל הבשור, גשר צאלים וכמובן חוות היענים הגדולה והמופלאה של קיבוץ צאלים. באזור כיסופים השדות והגבעות זרועים בירוק ובפרחים אדומים, וחורשות מסודרות מציעות למשפחות מקום מוצל ונעים לעריכת פיקניק בטבע.


קישורים מומלצים לצימרים ברחבי הארץ : צימרים בעין הבשור     צימרים בדרום
צור קשר שלח לחבר פרסם באתר צימרים לפי מחיר הוסף למועדפים
כל המידע באתר ובכלל זה מחירים מפורסמים בידי בעלי הצימרים/בתי מלון באופן עצמאי ועל אחריותם בלבד
כתבות בנושאי צימרים: צימרים כהשקעה כלכלית | צימרים בנגב המערבי | צימר לחגיגת נישואין
אתרי צימרים נוספים מבית היוצר של צימר: צימר ראשי | B&B in Israel | קופונים
www.zimmer.co.il © כל הזכויות שמורות לצימר תיירות בע"מ